Usvart-Zine KRZYCZ NA CHWAŁĘ PANA! J11.25
SZUKAJ
(wyszukiwanie po zawartości, tytułach oraz słowach kluczowych)
Christian Black & Death Metal webzine Status: niezalogowany 1999-2004
Menu
START
NEWS (30)
RECENZJE (32)
FELIETONY (9)
TEKSTY UTWORóW (49)
KONCERTY (7)
OPIS KAPELI (3)
LINKI (46)
REDAKCJA
STATYSTYKA

Zaloguj się
Login:
Hasło:
Thoroth, 20 września AD 2004
(Menu: Koncerty / Black Metal. Przeczytano: 6839 razy. Komentarze: 25)

Fotki z koncertów

   Poniżej są linki do zdjęć z kocertów Antestora, Crimson Moonlight, Crimson Thorn, Drottnar, Extol, Frosthardr, Immortal Souls, Pantokrator, Sanctifica, Slechtvalk, Vaakevandring i Virgin Black...
   
   http://members.lycos.co.uk/bellator/Antestor
   http://members.lycos.co.uk/bellator/crimsonmoonlight
   http://members.lycos.co.uk/bellator/crimsonthorn
   http://members.lycos.co.uk/bellator/drottnar
   http://members.lycos.co.uk/bellator/extol
   http://members.lycos.co.uk/bellator/frosthardr
   http://members.lycos.co.uk/bellator/immortalsouls
   http://members.lycos.co.uk/bellator/pantokrator
   http://members.lycos.co.uk/bellator/sanctifica
   http://members.lycos.co.uk/bellator/slechtvalk
   http://members.lycos.co.uk/bellator/vaakevandring
   http://members.lycos.co.uk/bellator/virginblack
   


KOMENTARZE:

Redakcja Usvart-Zine nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych poniżej.


Re: Fotki z koncertów
kala, skomentowano dnia : 22 września AD 2004 @ 23:19.
obejrzalam sobie fotki antestora...
   i chyba wole sluchać wokalisty niz na niego patrzeć,
   przeszlabym sie na ich koncert bardzo chetnie, tylko makijaz na trupa juz mnie nie kreci, starzeje sie chyba:(

Re: Fotki z koncertów
kala, skomentowano dnia : 22 września AD 2004 @ 23:27.
co innego chlopcy z virgin black, na tych az milo popatrzec:)

Re: Fotki z koncertów
BlutDrachenfels, skomentowano dnia : 24 września AD 2004 @ 15:18.
chrześcijański black metal to pomysł w rodzaju piwa bezalkoholowego

Re: Fotki z koncertów
BlutDrachenfels, skomentowano dnia : 27 września AD 2004 @ 14:48.
a co tu się dzieje cenzura mnie wycięła czy jak??? dalej pytam: co sądzą chrześcijańscy black metalowcy o ewangelii GORE czyli "Pasja"?

Re: Fotki z koncertów
kala, skomentowano dnia : 27 września AD 2004 @ 23:00.
ooo,bardzo dobre pytanie!
   O Pasji najpierw sie duzo nasluchalam:ze jest za okrutna, ze antysemicka itd., troche sie balam to zobaczyć ale bylo warto.
   Mysle ze ten film jest prawdziwy, pokazuje cierpienie Jezusa bez hollywodzkiej cukierkowatości i politycznej poprawności,jest mocny.Pomijam juz to ze świetnie zrobiony, zagrany i pomyslany z dobrą muzyką.Nie wychodzilam z kina z poczuciem winy albo przygnębienia, nie plakalam w trakcie, raczej bylam pod wrażeniem ze ktoś dla mnie się na takie niewyobrażalne cierpienie zdecydowal.Nie za bardzo bylo o czym gadać jak wychodziliśmy z kina, zatkalo nas wszystkich po prostu.Brakowalo mi tylko dluższej sceny zmartwychwstania i najlepiej jeszcze zeslania Ducha św., Gibson pokazal najważniejsze wydarzenie naszego zbawienia, ale to nie jest pelny obraz tego zmartwychwstania brakuje mi najbardziej , moze nakręci to w przyszłości, pod innym tytulem niż Pasja 2.a co ty sądzisz na ten temat?
   

Re: Fotki z koncertów
BlutDrachenfels, skomentowano dnia : 29 września AD 2004 @ 15:19.
dla mnie "pasja" to film śmieszny (śmiałem się na nim głośno i często). wydaje mi się że gdybym był chrześcijaninem, to czułbym się urażony, że głębię religii spłycono do filmu gore. trudno mi się dopatrzyć w nim czegoś więcej niż chorobliwej i barbarzyńskiej fascynacji absurdalną masakrą. "pasja 2" zapowiadałaby się na jeszcze lepszą komedię.

Re: Fotki z koncertów
kala, skomentowano dnia : 01 października AD 2004 @ 14:47.
A moge zapytać czemu woogle poszedleś na pasje? Niech zgadne, żeby poprawić sobie humor patrząc jak naiwni wzruszają się "absurdalną masakrą"?
   Nie śmialbyś się na pewno jakby tam zamęczono kogoś na kim tobie zależy, kogoś kogo kochasz. Jak idziesz na zwykly film, wiesz ze ludzie umierają na niby.Jezus nie umarl na niby.Ani przez chwile nie pomyslales ze On to zrobil dla Ciebie? Zebyś Ty nie musial umierać na wieki.
    co to znaczy to "Gore"jesli moge wiedzieć.Tak dla ścisłości Pasja to nie jest wiernie ewangelia tylko na podstawie wizji Swiętej Anny Katarzyny Emmerich

Re: Fotki z koncertów
BlutDrachenfels, skomentowano dnia : 01 października AD 2004 @ 17:39.
nie poszedłem na pasję. kolega przyniósł mi piracki CD i zmusił mnie do oglądnięcia. w sumie nie musiał dużo zmuszać, bo ja lubię gore. gwoli ścisłości: gore znaczy "rozlew krwi". słowem tym określa się filmy, których główną treścią jest właśnie masakra, np Evil Dead lub Pasja :)
   poza tym co za idiotyczny zarzut - oczywiście że bym się nie śmiał, gdyby dręczyli kogoś na kim mi zależy. owszem, jezus umarł naprawdę, ale wcale nie z tego się śmiałem, tylko z infantylnego epatowania widza całkowicie absurdalnym okrucieństwem. coś podobnego zobaczysz np. w Cannibal Holocaust. takie podejście nie kojarzy mi się z religią.
   cóż, stało się tak, że życie jezusa wywarło niewątpliwie duży wpływ na świat w którym żyję, ale ja po prostu NIE WIERZĘ, że śmierć tego człowieka ma jakiekolwiek znaczenie dla mnie osobiście.
   

Re: Re: Re: Fotki z koncertów
MZ412, skomentowano dnia : 01 października AD 2004 @ 17:57.
Film pt. \\\"Pasja\\\" jest cukierkowaty - gdzie mnostwo much obsiadających ropiejace rany Chrystusa??! Dlaczego Jezus nie kona nago? Wiadomo, cenzura - tego już by nikt nie przełkną.
   
   A teraz z zupełnie innej beczki: kiedy weźmiecie się za nagrywanie chorej muzy elektronicznej dla owieczek Pana? na początek proponuje zrobić alternatywe dla BRIGHTER DEATH NOW - np. - BRIGHTER LIFE NOW który będzie odwróceniem pełnego destrukcji i zła przekazu z BDN!
   
   Na koniec pragnę spytać: czy to ślady ciągnięcia?

Re: Fotki z koncertów
kala, skomentowano dnia : 04 października AD 2004 @ 22:45.
domyslalam sie lubisz filmy podobne w klimacie do muzyki blackowej. Ja nie mam takich mocnych nerwów.No to wierzysz ze Jezus byl sobie zwyklym człowiekiem,troche mądrzejszym niż inni, który zginął za to ze byl wierny swoim przekonaniom, taki drugi Sokrates? Pewnie, Pasja nie przypomina religijnego klimatu i bardzo dobrze.Przecież ukrzyżowanie musialo tak wyglądać, nawet jak Mel dodał sobie parę scen, to nie sądzę że tam jest wielka przesada.Mysle ze cale to okrucieństwo pokazal po to zeby większa okazala się milość Boga do ludzi w porównaniu z ich postawą.Jaki normalny czowiek powiedzialby "ojcze przebacz im, bo nie wiedzą co czynią"?Napisze ci w skrocie historie zbawienia: Bog stworzyl ludzi, ktorzy z wlasnej woli mogli zyć z nim w przyjażni. Ludzie nie chcieli przyjażni z Bogiem, postanowili sami sobie radzić, stracili wiec niebo i nieśmiertelność na wlasne życzenie.Pozwolili zwieść sie demonowi, który wcześniej Boga znienawidzil. Upaprali się w to co Biblia nazywa grzechem.Tak jakby usypali gorę śmieci pomiędzy Bogiem a sobą.Grzech spowodował cierpienie, choroby, wreszcie śmierć, (ale ludzie mają o to pretensje do Boga).Bóg jest pelen miłości i współczucia zależy mu na tym aby jego ukochane stworzenia mialy nowe życie. Dlatego Jezus zrezygnowal z tronu w niebie i przyszedł na ziemię w postaci ludzkiej. Niewyobrażalnie się uniżył.dalszy ciag to pasja.ale na tym nie koniec.Bog sprawil ze jezus poniosl ofiarę za grzechy wszystkich ludzi.uprzątnal tę gore śmieci.Smierć spowodowana grzechem zostala zniszczona.Zmierzam do tego co moze to znaczyć dla twojego życia.Mozesz uznać ze jest w twoim zyciu cos takiego jak grzech i ze zostal on przebaczony, zmazany dzięki jego śmierci.Mozesz uznać Jezusa za swojego osobistego zbawiciela i króla i pozwolić aby zmienil twoje życie i dal ci nowe, takie ktore trwa wiecznie.
   
   

Re: Fotki z koncertów
kala, skomentowano dnia : 05 października AD 2004 @ 19:49.
to do MZ412:ciągnięcia czego?

Re: Fotki z koncertów
Volkh, skomentowano dnia : 12 października AD 2004 @ 12:12.
Jeżeli do judeochrześcijańskiego przekazu wykorzystują black metal to nie widzę możliwości żeby im przeszkodzić w nagraniu dark ambientu czy death/grind core. Nie wytłumaczysz kretynom że ich przekaz z tą muzyką maja się jak pięść do nosa.

Re: Fotki z koncertów
BlutDrachenfels, skomentowano dnia : 09 grudnia AD 2004 @ 14:14.
Jestem baranem! Zobaczcie moją wypowiedź z 29 września!

Re: Fotki z koncertów
Marshall, skomentowano dnia : 09 grudnia AD 2004 @ 14:30.
Za grosze sprzedam unblackowe płyty. Zapraszam na stronę celestiallight.pl
   

Re: Re: Fotki z koncertów
Aryan Kampf 88, skomentowano dnia : 22 stycznia AD 2005 @ 13:08.
Jesteście żałosni , Black Metal zawsze był i będzie antychrześcijański i żaden pseudokatolik tego nie zmieni . BLACK METAL IST KRIEG !!!!

Re: Re: Re: Fotki z koncertów
YattaMan, skomentowano dnia : 05 lutego AD 2005 @ 22:30.
Ano Volkh masz rację. \\\"GORE\\\" to takie filmy... Niech kolega nagra jak odgryzasz swojemu chomikowi głowę - to będzie film GORE.
   Co to w ogóle za pajac chce, żeby nagrywano elektronikę dla Joszuły ? I co to za ksywki \\\"Ezronymus\\\" ? Żenada...

Re: Re: Fotki z koncertów
Łysy, skomentowano dnia : 07 lutego AD 2005 @ 00:16.
Nie prawda, black metal nie jest z natury antychrześcijański! Black metal to atmosfera, klimat, często patos. Tematy poruszane w tekstach dotyczą duchowości (jaka by ona nie była), przeżyć i przemyśleń o innych wymiarach istnienia. Dlatego tematy religijne nie są mu obce i często spotykane, dlatego również chrześcijaństwo ma pełne prawo obcować z black metalem!

Re: Re: Fotki z koncertów
666, skomentowano dnia : 28 maja AD 2005 @ 15:57.
co wy qrwa wyprawiacie jestescie pierdolnieci jak stare baby. wy sie qrwa zastanówcie jak szczecicie BLACK METAl
   wescie sie za pop albo inne gówno ale nie za black metal
   przedewszystim black metal powstał dla szatana a nie dla jebiącego zydem gowna
   KATOLE NA STOS

Re: Re: Re: Fotki z koncertów
NocturnuS, skomentowano dnia : 14 czerwca AD 2005 @ 12:57.
nie wiem jak można być takim idiotą wymyśleć zwrot chrześcijanskiego black metalu. trzeba być jakimś pierdolonym judeo chrześcijańskim ścierwem pierdolonym w dupe. ty pedele który stworzyłeś tą strone spierdalaj na parade gejów jebał cie pies rzydzie

Re: Re: Fotki z koncertów
bez dibaleskiego NIcka, skomentowano dnia : 22 czerwca AD 2005 @ 20:36.
gratuluje pomysłu. ksiadz proboszcz jako bass axess devatation to chyba szczyt absurdu. ja wiem ze wy wielbiciele jedynego kłamcy kochacie takie złodziejskie praktyki na sztuce ale gdzies , kiedys to sie musi skończyc. jak nie kradniecie poganskiej filozofii, jak nie wyrzynacie ludzi nie chcacych sie modlic do zyda, jak nie okradacie nas ludzie na rzecz waszej głównej seksty katolickiej to teraz zochydzacie metal, sztuke czysta jak łza. moze tak dla odminay sami coś wymyslicie co???? czy wasze degenerowane sekciarskie możdżki nic juz nie potrafia wymyslec???

Re: Re: Fotki z koncertów
sollskog, skomentowano dnia : 05 czerwca AD 2007 @ 21:26.
o kurwa ale błazenada katole to sie wszedzie wpierdolą zy szezyc tą zydowską propagande

Re: Re: Fotki z koncertów
Aras, skomentowano dnia : 05 września AD 2007 @ 06:23.
Co to za debile z tego Antestor????? Malują się jak black metalowcy a noszą krucyfixy na szyi???? Aż żal dupe ściska!!!!!

Re: Fotki z koncertów
proboszcz, skomentowano dnia : 17 września AD 2007 @ 22:24.
Wy skurwiali potomkowie szympansiego gówna, nauczcie się najpierw pisać po polsku, a potem rozprawiajcie na temat religii, kultury, muzyki, o ile te prymitywne dźwięki wydawane przez Waszych wymalowanych troglodytów można muzyką nazwać. Szacunek dla Slayer'a.

chbm
eryk, skomentowano dnia : 02 grudnia AD 2007 @ 11:58.
dlamnie ten christian black metal jes chory i pozerski jaesteście niepoważni i popieram ten komentaż że chbm to jak piwo bez alkocholowe

Re: Fotki z koncertów
deadstorm, skomentowano dnia : 11 grudnia AD 2007 @ 22:39.
hehe... A wiecie że w Antestor grał jakiś czas perkusista Burzum. Nie było większych prostestów w środowisku blackmetalowym- muzyka łączy pokolenia:)Ilość komentarzy: 25.

Więcej o Antestor, Crimson Moonlight, Crimson Thorn, Drottnar, Extol, Frosthardr, Immortal Souls, Pantokrator, Sanctifica, Slechtvalk, Vaakevandring, Virgin Black
 • Crimson Moonlight \"Veil of Remembrance\" (2005-01-26)
 • Immortal Souls - Ice Upon The Night (2004-10-11)
 • extol-burial (2004-08-13)
 • Crimson Moonlight - The Covenant Progress [teksty przetłumaczone] (2004-08-05)
 • Crimson Moonlight - The Covenant Progress [teksty oryginalne] (2004-07-26)
 • Drottnar+Frosthardr - pictures from Czech Rep. (2004-07-10)
 • Slechtvalk - The War That Plagues The Lands (2003-11-24)
 • Drottnar (2003-07-23)
 • MiniMETAL FEST (2002-12-16)
 • SANCTIFICA - Negative B (teksty oryginalne) (2002-11-22)
 • EXTOL - Undeceived (teksty oryginalne) (2002-11-22)
 • EXTOL - Mesmerized (teksty oryginalne) (2002-11-22)
 • EXTOL - Burial (teksty oryginalne) (2002-11-22)
 • Kolejne wieści dla fanów EXTOL!!! (2002-09-27)
 • Dobra nowina! (dla fanów Extola...) (2002-03-19)
 • Sanctifica - Negative B (2002-03-19)
 • Nowa Sanctifica na Bobfest 2002! (2002-01-04)
 • SANCTIFICA - Spirit of Purity (2001-11-30)
 • VAAKEVANDRING - Demo98/99 (tlumaczenie) (2001-11-20)
 • VAAKEVANDRING - Demo98/99 (2001-11-15)
 • * Distro Blastbeats (2001-10-10)
 • VAAKEVANDRING - Official homepage (2001-10-10)
 • * Webring: Christian Black Metal (2001-10-10)
 • * Strona: http://republika.pl/danboa/ (2001-10-10)
 • IMMORTAL SOULS - The Cleansing EP (2001-09-21)
 • * Zine: VictoryZine. Skandynawski metal chrześcijański. (2001-09-21)
 • IMMORTAL SOULS - The Cleansing EP (lyrics) (2001-09-19)
 • IMMORTAL SOULS - Under The Northern Sky (lyrics) (2001-09-19)
 • Mistrzowie symfonicznego blacku w studiu (2001-08-31)
 • Nowe Saviour Machine (2001-08-24)
 • EXTOL "Paralysis" - nowe EP w Endtime Productions (2001-08-14)
 • VIRGIN BLACK - Sombre Romantic w Metal Mind Production (2001-07-31)
 • VAAKEVANDRING - Demo98/99 (2001-07-30)
 • IMMORTAL SOULS - Divine Wintertime (2001-07-30)
 • EXTOL - Undeceived (2001-07-23)
 • ILLUMINANDI - Demo I (2001-07-20)
 • VIRGIN BLACK - Sombre Romantic (2001-07-18)
 • In the Shadow of Death - A Scandinavian Extreme Music Compilation (2001-04-12)
 • ANTESTOR - Martyrium (teksty oryginalne) (2001-04-04)
 • SLECHTVALK - Falconry (2001-04-01)
 • DROTTNAR Website (2001-01-18)
 • ANTESTOR - strona producenta (2001-01-18)
 • CRIMSON MOONLIGHT - Web of Moonlight (2001-01-17)
 • IMMORTAL SOULS - Strona oficjalna (2001-01-17)
 • BobFest 2000 "Metal For Jesus Festival" (2000-04-27)
 • IMMORTAL SOULS - Divine Wintertime (teksty oryginalne) (1999-12-10)
 • ANTESTOR - The Return Of The Black Death (teksty oryginalne) (1999-09-18)
 • ANTESTOR - The Return Of The Black Death (1999-09-06)
 • ANTESTOR - The Return Of The Black Death (1999-08-20)
 • From Kaamos To Midnight Sun - Finish Metal Compilation (teksty oryginalne) (1999-07-23)
 • From Kaamos To Midnight Sun - Finish Metal Compilation (tłumaczenie) (1999-07-23)
 • CRIMSON MOONLIGHT - Eternal Emperor (tłumaczenie) (1999-05-12)
 • CRIMSON MOONLIGHT - Eternal Emperor (teksty oryginalne) (1999-05-12)


 • Razem: 53 artykułów.

  Style
  BLACK METAL (99)
  DEATH METAL (18)
  DOOM METAL (1)
  METALCORE (1)
  GOTHIC (17)
  INDUSTRIAL (1)
  THRASH METAL (10)
  POWER METAL (1)
  INNY (11)
  METAL (17)

  © 2001 Copyright Usvart-Zine, all rights reserved.
  All graphics, logos and trademarks on this site are property of their respective owners.


  JC rules! J 11.25