Usvart-Zine KRZYCZ NA CHWAŁĘ PANA! J11.25
SZUKAJ
(wyszukiwanie po zawartości, tytułach oraz słowach kluczowych)
Christian Black & Death Metal webzine Status: niezalogowany 1999-2004
Menu
START
NEWS (30)
RECENZJE (32)
FELIETONY (9)
TEKSTY UTWORóW (49)
KONCERTY (7)
OPIS KAPELI (3)
LINKI (46)
REDAKCJA
STATYSTYKA

Zaloguj się
Login:
Hasło:
rrzyniec 3 tylova168 73961, 13 sierpnia AD 2004
(Menu: Recenzje / Black Metal. Przeczytano: 3739 razy. Komentarze: 7)

extol-burial

   Burial - dla tych, co nie wiedzą to pierwsza z kolei płyta Extolu. Extol już na swej pierwszej płycie pokazuje swoje zdolności muzyczne. Burial to nie jest żaden shit, o czym świadczy także recenzja zrobiona w Heavens Metal zaraz po wydaniu tej płytki! A więc podążajcie ku cd! Album trwa niewiele, bo przez godzinę, a zawiera 12 utworów. Zaczyna się on utworem instrumentalnym, potem następuje drugi już w ostrym tempie i blackowo deathowym stylu. Utwór ten zawsze mnie powala przy słuchaniu; w jego środku słychać taki jakby folk i znów agresja. Naprawdę super! A to dopiero drugi kawałek. Nie będę się rozpisywał o tym albumie bo byście to chyba czytali do rana, a cały Extol w ogóle nie jest do pisania o nim recenzji ale głównie do sluchania. Myślę, że ten album jest tego wart!
   Cześć Metalmaniacy


KOMENTARZE:

Redakcja Usvart-Zine nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych poniżej.


Re: Re: extol-burial
Marshall, skomentowano dnia : 13 sierpnia AD 2004 @ 10:49.
Może się czepiam, ale błędy ortograficzne i literowe robione przez kogoś, kto tworzy stronę internetową, są po prostu rażące i niedopuszczalne. Komentarze do recenzji mogę zrozumieć, ale sama recenzja?!! Jakoś tak mi wstyd za Was!
   Docent Miodek się w grobie przewraca :-)

Re: extol-burial
Grzecho, skomentowano dnia : 16 sierpnia AD 2004 @ 03:33.
Błędy... może i tak, ale nie możesz wymagać od Czecha by pisał poprawnie po polsku, nawet jeśli jest współtwórcą tej strony. :)

Re: extol-burial
vinterskogen, skomentowano dnia : 17 sierpnia AD 2004 @ 19:13.
Ta plyta zupelnie mi sie nie podoba. Bylem do niej bardzo dobrze nastawiony, zanim po raz pierwszy ja przesluchalem - przeczytawszy recenzje tu i owdzie. Nie wiem, moze nie rozumiem przekombinowanego (czytaj: progresywnego) death/black metalu. Ani nie jest ciezko, ani agresywnie, ani specjalnie melodyjnie. Dlaczego kazdy dobry riff jest skopany przez dwa nastepne?

Re: Re: extol-burial
Zawilec, skomentowano dnia : 19 sierpnia AD 2004 @ 02:58.
...admin tez moglby news skorygowac, nieprawdaz?

Re: extol-burial
Grzecho, skomentowano dnia : 24 sierpnia AD 2004 @ 01:27.
jeśli już tak chcecie pozbawić tej recenzji tak pięknej otoczki "zczesionego" języka polskiego, to proszę ;)
   myślę, że jako tako udało mi się to zrobić

Re: extol-burial
Marshall, skomentowano dnia : 09 grudnia AD 2004 @ 14:34.
Za grosze sprzedam unblackowe płyty. Zapraszam na stronę celestiallight.pl
   

Re: Re: extol-burial
Unnamed, skomentowano dnia : 19 grudnia AD 2004 @ 15:12.
Witam wszystkich panów czarnych-czarnych, witam was wszystkich niedojebanych wiedźminów i wikingów z zespołem Downa. Jak tam idą praktyki magiczne pod instruktarzem pana krołleja- mehehe!! Piszę dla was jako nowy przewodnik duchowy książkę pt. \"Zostań prawą ręką Lucyfera\". Wziąłem pod uwagę to, że nie wszystkich będzie na nią stać (jest tylko w wydaniu w złotej magicznej okładce i ma załącznik w postaci srebrnego medalionu o wielkiej mocy- \"Ręka Śmierciiiiiiii\"), więc ją teraz krótko streszcze żeby każdy z was mógł doznać napełninia Czarnym Duchem:
   Pewnego razu Bogowie z lewej mańki pokłócili się z Bogami z prawej mańki i wtedy ci postanowili stworzyć Wielkiego...- nie ważne, wiecie jaki jest końcowy morał tej przypowieści: \"A teraz idźcie się wszyscy utopić\" - powiadam wam to jedyna droga do zostania wojownikiem Lucyfera.
   Mehehe!!!!!!!!
   Jeszcze chciałbym wyróżnić pana \"tombo\"- komentarz wyżej. Szkoda, że \"rogaty skórwiel\" nie napierdala takich psikutasów jak ty tylko dobrych ludzi, może kiedyś ci dopierdoli tak, że już nie będziesz miał siły robić jakichś pierdolonych wywodów i wtedy uciekniesz po pomoc...- chyba wiesz do Kogo - bo inaczej ci odpierdoli.
   Ps.
   Dobrze, że Bóg nie jest taki jak ja, bo gdyby był to ty- pierdolony robaku, i pewnie większa większość twoich najlepszych kumpli byłaby zajebana. Na koniec chciałbym życzyć ci wszystkiego hujowego i w ogóle pierdole wszystkich tobie podobnych;)Ilość komentarzy: 7.

Style
BLACK METAL (99)
DEATH METAL (18)
DOOM METAL (1)
METALCORE (1)
GOTHIC (17)
INDUSTRIAL (1)
THRASH METAL (10)
POWER METAL (1)
INNY (11)
METAL (17)

© 2001 Copyright Usvart-Zine, all rights reserved.
All graphics, logos and trademarks on this site are property of their respective owners.


JC rules! J 11.25